Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις Δοκιμή της πλατφόρμας για την σύγχρονη εκπαίδευση Webex (6/4/2020)

Δοκιμή της πλατφόρμας για την σύγχρονη εκπαίδευση Webex (6/4/2020)

Ξεκίνησε η δοκιμή της πλατφόρμας για την σύγχρονη εκπαίδευση Webex και στην συνέχεια τα μαθήματα.

Δευτέρα 6/4/2020 στις 10.00' μπήκαν οι μαθητές της Α' τάξης ΜΌΝΟ. Αναλυτικό πρόγραμμα θα δοθεί με email.

Δευτέρα 6/4/2020 στις 12.00' μπήκαν οι μαθητές της Β' τάξης ΜΌΝΟ. Αναλυτικό πρόγραμμα θα δοθεί με email.

Τρίτη 7/4/2020 στις 12.00' θα μπουν οι μαθητές της Γ' τάξης ΜΌΝΟ. Αναλυτικό πρόγραμμα θα δοθεί με email.

Για την είσοδο στην πλατφόρμα θα βρείτε χρήσιμες οδηγίες σε αρχείο που υπάρχει στο "Γενικές ερωτήσεις - Πληροφορίες" στα "'Εγγραφα" του Eclass και θα βρείτε και εδώ.

Η διεύθυνση εισόδου είναι https://minedu-gov-gr.webex.com/meet/....... (θα σας σταλεί σε email)

Για κάθε εκπαιδευτικό αλλάζει η διεύθυνση.

Μπορείτε να μπείτε και τηλεφωνικά στο 2119902394 δίνοντας στην συνέχεια τον κωδικό 8ΧΧΧΧΧΧΧΧ

Για απορίες στείλτε μήνυμα στο email του σχολείου.

Παράλληλα θα λειτουργεί και το Eclass.